Selda Baycan Denizli Konseri

Selda Baycan Denizli’ye geliyor. Müthiş ses Selda Baycan Denizli’deki sevenleriyle bir araya gelecek.  Türk Halk Müziğin önemli ismi Selda Baycan Denizli’deki hayranlarıyla Açık Hava Tiyatrosu’nda buluşacak. Yaşlısından gencine kadar herkesin gönlünde taht kuran sanatçı  Selda Baycan Denizli Açıkhava Konserleri kapsamında hayranlarıyla 9 Ekim Çarşamba günü bir araya gelecek. Sevilen sanatçı Selca Bağcan, konserde aralarında “Minnet Eylemem”, “Gesi Bağları”, “Ah Yalan Dünya”, “Çemberimde Gül Oya” ve “Tatlı Dillim”in de bulunduğu sevilen birçok eserini seslendirecek. 71 yaşındaki sanatçı, konsere gelenlerle birlikte birçok şarkısını türküsünü gelen dinleyicilerle seslendirecek.


Selda Bağcan Kimdir?

Türk halk müziği sanatçısı Selda Bağcan, aynı zamanda söz yazarı ve bestecidir. Protest müziğin önde gelen isimlerindendir.Müzik hayatı 1971 yılında Ankara Üniversitesi Fizik Mühendisliği öğrencisiyken başlamıştır. Bu alanda başarısı gün geçtikçe artınca kariyerine bu yönde devam etmeye karar vermiştir.Yurtdışında bir çok ünlü festivalde yer almıştır. Bunların başlıcaları; Rotterdam Sanat Festivali, 19 Haziran 1987 Womad ve Glastonbury Festivali, 20 Haziran 1987’de Jubilee Gardens Festivali (Londra), 25 Haziran 1987’de Earls Court Festivali (Londra), 26 Haziran 1987 Capital Radio FestivaliTimes dergisinin “Dünya Müziğinde Yaşayan Efsane ve Tarihi Kadın Şarkıcılar” listesinde Seldan Bağcan da yer almaktadır.

Yer: Denizli Açık Hava Tiyatrosu

Milli Egemenlik Parkı
Denizli Merkez/Denizli, Türkiye

Detaylı Bilgi & Bilet Satın Almak İçin

Ücret: 

1. Kategori – 168.00 TL, 2. Kategori – 134.50 TL, 3. Kategori – 112.00 TL, 4. Kategori – 90.00 TL, 5. Kategori – 68.00 TL

Sahne Tarihi:   9 Ekim Çarşamba

Kapı Açılış: 21.00

Bilet Satış Noktaları:

Biletix, Taçev(Çınar), LOQQUM(Teras Park alt yolu), Kafka Kitap evi(Kampüs)

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

    denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir