Kalben Denizli Konser

Ünlü sanatçı Kalben konser vermek için Denizli’ye geliyor. Kalben en güzel şarkılarını Denizli’deki sevenleri için seslendirecek.

Denizli Route’de Denizli hayranları ile 30 Kasım’da buluşacak olan söz yazarı, müzisyene ve oyuncu Kalben, sahne alarak en beğenilen şarkılarını söyleyecek. Denizlililere müzik ziyafeti yaşatacak olan Kalben yanında konuk sanatçı 2007’den beri çok sayıda albüme imza atan, günümüz rap sahnesinin güçlü isimlerinden No.1 nam-ı diğer Can Bozok yer alacak. Alternatif rock ve bağımsız rock tarzıyla kariyerini sürdüren birçok ödüle layık görülen sanatçı Denizli’de hayranlarıyla buluşacak.

NO.1 DENİZLİ KONSERİ

2017 yılından bu yana çok sayıda albüme adını yazdıran, günümüzde rap sahnesinin güçlü seslerinden No.1 nam-ı diğer Can Bozok, konuk sanatçı olarak Kalben’le birlikte Route’de sahne alacak.

Sanatçı Kalben konser etkinliği için İzmir’e geliyor. İzmir Fuarı Kalben Konseri 2019 12 Eylül’de 20.45’de Kültürpark’da yapılacak.

KALBEN KİMDİR?

Asıl adı Kalben Sağdıç olan fakat dikkat çekici bir o kadar da anlamlı ismi ile çıkış yapan Kalben 1986 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünden burslu olarak mezun olan Kalben, aynı üniversitede Medya ve Kültürel Çalışmalar alanında yüksek lisansını da tamamlamıştır. Müzik ile tanışıklığı henüz 8 yaşında başlayan Kalben, ilk olarak annesinin hediyesi olan klavye ile müzikle ilgilenmeye başlamış ardından 14 yaşında da ilk gitarını eline almıştır. Ankara’dan İstanbul’a taşınan Kalben ilk zamanlarda marka müdürü, editörlük, proje yöneticiliği gibi görevlerde çalışmıştır. Bu sırada arkadaş ortamlarında ya da çok nadir çeşitli mekânlarda sahne alan şarkıcı, 2014 yılında yalnızca gitarının eşlik ettiği “Sadece” şarkısını söylerken videoya alınmış bu video kısa zaman içerisinde Türkiye Sofar Sounds videoları içerisinde tıklanma rekorları kırmıştır.

Kalben İstanbul’da birçok mekânda sahne almış, Caz festivallerinde sahneye çıkmış ve konserler vermiştir. Kendine has bir hayran kitlesi kazanan ve müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Kalben’in ilk albümü ise 2016 Şubat ayında dinleyici ile buluşmuştur. 2017 yılında en iyi çıkış yapan kadın ödülüne layık görülmüştür. 2018 yılında ikinci albümü Sonsuza Kadar albümüyle Türkiye listelerinden en çok dinlenen arasında yer almaya devam etmektedir.Yer:  Anemon Otel Denizli (Hacıeyüplü, İzmir Karayolu 3. Km, 25000 Merkezefendi)

Yer: Denizli Route (Çamlaraltı Mah. Çamlık Bulvarı No:41/A)

Sahne Tarihi:   30 Kasım Cumartesi

Kapı Açılış: 21.00

Bilet Satış Noktaları:

Online Bilet İçin TIklayın…

BİLET FİYATLARI

Ayakta 60 TL

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

    denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir