Göksel Denizli konseri

Yorumcu, besteci ve söz yazarı gibi birçok kimliği barındıran Türkiye’de pop müziğinde en etkileyici kadın sanatçılardan biri olan Göksel Denizli’de sevenleriyle buluşacak.

27 Mart Cuma günü Route Denizli’de sürprizlerle dolu bir konsere imza atmaya hazırlanan başarılı sanatçı Göksel, dans şovları, sahne sürprizleriyle Denizli’deki hayranlarına eşsiz bir deneyim sunacak.

Geceye özel olarak hazırladığı dans şovları, sahne sürprizleri ve geceye özel repertuvarı ile izleyenlere eşsiz bir deneyim yaşatacak.

İlk albümü ‘Yollar’ Sarp Özdemiroğlu prodüktörlüğünde 1997 yılında yayınlandı. Albüm ağırlıklı olarak sanatçının kendi bestelerinden oluşuyordu. Yorumculuğunun yanısıra şarkı yazarlığıyla da dikkat çekti.

Kendi şarkıları dışında söz ve müzikleri Sezen Aksu ve Onno Tunç’a ait “Kurşuni Renkler” ve “Yakışıklı” adlı iki şarkıyı yorumladı. Albümün ses getiren ilk parçası “Sabır” oldu. Şarkı Goksel’in teatral yorumu ve Yavuz Çetin’in gitar solosuyla beraber, deneysel tatlar içeren video klibiyle de müzikseverlerin beğenisini kazandı.

Sanatçının ikinci albümü “Körebe” Ekim 2001’de piyasaya çıktı. Bu albümde yer alan ‘Depresyondayım’ şarkısı geniş kitleler tarafindan çok sevildi. “Körebe” albümü aynı zamanda Göksel ve Alper Erinç’in müzikal birlikteliklerinin başlangıcı oldu.

Sanatçı, Alper Erinç prodüktörlüğünde, 2003 yılında ‘Söz Ver’, 2005 yılında ‘Arka Bahçem’ ve 2007 yılında ‘Ayda Yürüdüm’ albümleriyle müzikseverlerle buluştu.

Konser Detayları:
Konser tarihi: 27 Mart Cuma
Konser yeri: Route Denizli( Çamlaraltı Mah. Çamlık Bulvarı No:41/A)
Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır
Kapı Açılış: 21.00
Bilet Fiyatı: 84.00 TL(Ayakta)
Bilet satış noktaları : Route ve Biletix’te!

Bilet satın almak için tıkla

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

    denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir