Emlakçıyı Beklerken tiyatro oyunu Denizli seyircisiyle buluşacak

Televizyonlardan tanıdığımız ‘Şuayip’ karakteri bu sefer Emlakçıyı Beklerken oyunu ile karşımıza çıkıyor. Oyun 2 Nisan Perşembe günü Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezinde Denizli seyircisiyle buluşacak.
Gösterildiği her yerde tam not alan gülmeye doyamayacağınız bir tiyatro oyunu Denizli’ye geliyor. Yasemin Yalçın’ın Tiyatrosu yapımı Emlakçıyı beklerken oyunu Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde Denizli tiyatro severlerle buluşacak. Birbirinden değişik karakterler, hileci ve çapkın emlakçı, konsomatris, bunamış ve sorunları olan bir komşu, özenti bir komşu bir evde toplanarak hayatlarının en acayip, en unutulmaz gününe tanıklık etmeye hazır mısınız? Bıu oyunda gülmek garanti.
İki perdelik komedi oyunu, aralık ayında Yasemin Yalçın Tiyatrosu’nda izleyici ile buluşacak. “Emlakçıyı Beklerken”de Yasemin Yalçın, eşi İlyas İlbey, Cenk Tunalı, Ziya Kürküt, Kahraman Sivri, Melek Şahin, Sertaç Akkaya ve Ecmel İs’le rol alacak. Yasemin Yalçın’ın ilk evliliğinden olan kızı Eylül Ateşler de annesiyle birlikte sahneye çıkacak.

Ev kiraya verilsin diye emlakçıya bırakılan bir anahtar ve o anahtarı eline geçiren dünyanın en düzenbaz emlakçısı şuayip! hazır boş ve kurulu evi bulunca çapkınlık yapmaya karar veren şuayip’ in eve bir konsomatris çağırması ile başlayan olaylar zincirine bunaklığı ve manyaklığıyla nam salmış komşu kamuran bey ile başarısız, özenti bir pop şarkıcısı olmaya çalışan taner ve olayların tam ortasında kendini bulan masum günahsız ama mağdur latif dahil olur. tüm bunlar yetmiyor gibi eve çağırılan konsomatris leman’ı ve şuayip’i vurmaya gelen tophaneli jilet hasan ile eve kocasını basmaya gelen şuayip’in eşi ayten bir de olaylara kafadan giren bir de polis. daha ne olsun? ortalık tam 2 saat ve 2 perde boyunca fena karışacak ve bu türk işi fars oyununda oyuncular sahnede koşuşturmaktan terlerini, koltuklarda oturan seyirciler de gülmekten gözlerindeki yaşlarını silecekler.

Tarih: 2 Nisan Perşembe
Yer: günü Nihat Zeybekci Kongre Kültür Merkezi
Ücret: – 1. Kategori 90 TL 2. Kategori 68 TL.
Nereden Alınır: Biletix Satış Noktaları,www.biletix.com, Baykuş kafe(Çınar), Franklin Coffee Teras Park, Pellini(PAÜ Karşısı) Analog Plak( Kampüs)
İletişim: 0 537 991 09 91
Başlangıç saati: 20.00
Bilet satın almak için tıklayınız

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

    denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir