Emel Sayın Denizli’ye geliyor

Türk sanat müziğinin dev ismi Emel Sayın, 29 Şubat akşamı Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde Denizlililerle bir araya gelecek.

Türk sinemasının temel taşı olan Yeşilçam’ın Mavi Boncuğu olarak bilinen Emel Sayın, Anadolu turnesi kapsamında Denizli’ye geliyor. Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri adlı gösteri, Gaziantep, Kayseri ve Konya’nın ardından Denizlililerle buluşacak. Feride, Mavi Boncuk, Yalancı Yarim, İntizar, Tövbeler Tövbesi, Senden Başka, Rüzgar ve Gülizar gibi unutulmaz şarkılarıyla tanınan ünlü sanatçı, Şubat ayının son günü olan 29 Şubat’ta Denizlililerle buluşacak. Emel Sayın, Denizli’ye geliyor. Yeşilçam’ın Mavi Boncuğu, Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri adlı gösterisi ise 29 Şubat Çarşamba günü Denizlililerle buluşacak.
ETKİNLİK NEREDE SAAT KAÇTA?
Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri adlı gösteri, Nihat Zeybekci Kongre ve Kültür Merkezinde sergilenecek. Emel Sayın’ın unutulmaz eserlerini söyleyeceği müzik ziyafeti saat 21:00’de başlayacak.
BİLETİ NASIL ALABİLİRİM?
Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri gösterisinin biletleri biletix üzerinden satışa çıkarıldı. Bilet alabilmek için https://www.biletix.com/etkinlik/ZJBCW/TURKIYE/tr sitesini ziyaret edebilirsiniz.
BİLET FİYATLARI NE KADAR?
4 kategori olarak satışa çıkarılan gösterinin 1. Kategori fiyatı 165 TL. 2. Kategoriden bilet almak isteyenler 132 TL, 3. Kategoriden bilet almak isteyenler 99 TL ve 4. Kategoriden bilet almak isteyenler 77 TL ücret ödeyecek.

Biletler;

Biletix

Anka Kafe

Teraspark alt yolundan bulunan LOQQUM Cafe

İletişim: 0555 059 61 50

Emel Sayın, Denizli’ye geliyor. Yeşilçam’ın Mavi Boncuğu, Başrolde Emel Sayın Film Müzikleri adlı gösterisi ise 29 Şubat Çarşamba günü Denizlililerle buluşacak.

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

    denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir