Denizli’de Ufuk Yıldırım ve Çelik konseri

Buldan Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi ve Buldan Kaymakamlığı tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı ile 4 Eylül Buldan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 97’nci yıl dönümü nedeniyle Ufuk Yıldırım ve Çelik sahne alacak.

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm yurtta olduğu gibi Denizli’nin Buldan ilçesinde coşkuyla kutlanacak. Aynı zamanda Buldan 4 Eylül Buldan’ın Düşman İşgali’nden kurtuluşunu da kutlayacak.

Buldan’da 30 Ağustos Cuma günü sabah 06.30’da top atışıyla 4 Eylül Buldan’ın Düşman İşgali kutlama programı başlayacak. Tüm Buldan camilerinde 06.45’te sela okutulacak. 30 Ağustos Cuma günü yapılacak olan 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle Alanyazı Meydan’ın Atatürk Anıtı’na çelenk konulacak. Jandarma Bölük komutanlığına teşekkür ziyaretinde bulunulacak.

Alanyazı Meydanı’nda saat 14.00’de Ali Haydar Akın İlçe Halk Kütüphanesi’nde Milli Mücadelenin 100.yıl sergisinin açılışı gerçekleştirilecek.

Milli Mücadelenin 100. Yıl Etkinlikleri Buldan ve Yöresi ile ilgili panel’de Prof. Dr. Mithat Aydın, Prof.Dr. Ercan Haytaoğlu, Prof. Dr. Turgut Tok ile Prof.Dr. Yusuf Kılıç’ın konuşmacı olarak katılacak.

 4 Eylül Buldan’ın Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 97. Yıl dönümü etkinlikleri, saat 21.00’da Alanyazı Meydanı’nda sahne alacak olan Ufuk Yıldırım ve Çelik konseri ile sona erecek. 

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

  denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

  Denizli’de Ufuk Yıldırım ve Çelik konseri” için 2 yorum

  • 5 Eylül 2019 tarihinde, saat 12:56
   Permalink

   sasdasdasdasSA

   Yanıtla

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir