Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars Denizli Konser

Turcolatino olarak adlandırdığı müziğin öncüsü Ayhan Sicimoğlu, Latin All Stars orkestrasıyla seslendireceği eserlerin; Bolero’lar, salsa’lar, caca’lar, dansın özel sürprizlerin ve muhabbettin bir arada olacağı harika bir geceye hazır mısınız? Ayhan Sicimoğlu, 7 Mart Çarşamba günü Denizli Route’de Denizli’deki hayranlarıyla bir araya gelecek.


Sicimoğlu, Turcolatino olarak adlandırdığı müziğini, En Estambul ve Friends & Family isimli albümlerinde dinleyicisiyle buluşturdu. Serdar Ortaç, Burcu Güneş, Sibel Tüzün, Esin İris, Ayşe Sicimoğlu, Hüsnü Şenlendirici, Mustafa Olgan, Balık Ayhan, Fahir Atakoğlu, Aydın Esen, Özkan Uğur, Uğur Yücel ve Mirkelam gibi yerli sanatçılarımız haricinde Armando Miranda, Rodrigo Rodriguez, Amik Abdel Guerra Ling Long ve Cesar Correa gibi yabancı sanatçılar, Ayhan Sicimoğlu’nun çalışmalarına katkıda bulundular.

Mazhar Alanson, Fuat Güner, Özkan Uğur ve Galip Boransu gibi isimlerle 1970’li yıllarda kurduğu ünlü müzik grubu İpucu Beşlisi’yle de birbirinden önemli şarkılara imzasını atan sanatçı, grubun dağılmasının ardından yoluna solo kariyeriyle devam etti. 

Dostluğun ve sevginin gücünü müziğine yansıtmayı amaçlayan ve bunda gayet başarılı olan Ayhan Sicimoğlu’nun Latin müziğine kattığı özgün yoruma, Studio’nun samimi atmosferinde tanıklık edebilirsiniz!

Konser Detayları:

Konser tarihi: 7 Mart Cumartesi

Konser yeri: Wernuar Event Hall (Asmalıevler, Süleyman Demirel Cd. Yanyolu No:27, 20160)

Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır

Konser saati: 22.00

Bilet satış noktaları: Wernuar – Biletix

Bilet fiyatları:

Bistro – 134.50 TL

Tam – 101.75 TL

Bilet satın almak için tıkla

denizliduyuru

Denizli duyuru sitesini yönetiyorum.

    denizliduyuru has 150 posts and counting. See all posts by denizliduyuru

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir