Muhteşem Bir Komedi Denizli’de!

Birbirinden değerli isimlerin yer aldığı ”Bence Hiç Komik Değil” isimli tiyatro 4 aralıkta Denizli’de tiyatro severlerle buluşacak.

Yosi Mizrahi, Haldun Boysan, İlker Kalay, Sibel Tomaç, Elif Çelik ve Iraz Pekgöz gibi usta isimler ”Bence Hiç Komik Değil” isimli iki perde komediyle 4 Aralık Çarşamba günü Denizli’de! Nihat Zeybekçi Kültür Merkezi sahnelenecek oyun saat 20:00’da başlayacak.

Oyunun Konusu

Göbekler atılmış, halaylar çekilmiş, takılar takılmış ve nihayet eve gelinmiştir. Küçük yuvalarının kapısından içeriye büyük bir sevinç ile giren Ahmet ve Asya çifti evliliklerinin ilk gün heyecanını yaşamadan kendilerini olayların içinde bulurlar. Takılara göz koyan Necati, kavga edecek başka gün yokmuş gibi o günü bulan Muzaffer ve Mehtap, elektrik kesintileri ile bitmek bilmeyen bir meselesi olan Mesude… Sanki herkes o mutlu yuvayı bozmak için el ele vermiştir. Daha gelinlik ve damatlıklarını bile üstlerinden çıkartmadan davetsiz misafirlerinin sıkıntılarıyla uğraşmak zorunda kalan Ahmet ve Asya, bu trajikomik olayların nasıl son bulacağını düşünürken diğer yandan da ilişkilerini tekrar gözden geçirmeye başlarlar.

Yazan: şirin Gedikli

Yöneten: Yosi Mizrahi

Müzik: Hakan Tahtlı

Ses&Ișık: Okan Çakır

Dekor: Nazmi Karabacak

Online Bilet : http://bit.ly/2rbLxIE

Bilet fiyatı:

  1. Kategori: 70TL
  2. Kategori: 60 TL

Bilgi : 0 544 452 04 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir