Zeynep Bakşi Karatağ Denizli Konseri

Zeynep Bakşi Karatağ Denizli’ye geliyor. Efsane sesi ve farklı yorumuyla gönüllerde taht kuran sanatçı Zeynep Bakşi Karatağ Denizli’ye geliyor.

Seslendirdiği eserlere farklı yorum katan sanatçı Zeynep Bakşi Karatağ’’ Denizli’deki sevenleriyle buluşacak.  Binnur sesiyle Denizlilileri uzaklara, uzak diyarlara alıp götürecek Zeynep Bakşi Karatağ ile 24 Ekim Perşembe günü Route’da unutulmaz bir konser sizleri bekliyor. Sizlerde Zeynep Bakşi Karatağ’a eşlik etmek için şimdiden biletinizi tükenmeden alın. Adaletin Bu Mu Dünya şarkısını seslendiren şarkı 39 milyon kişi tarafından dinlendi. 2016 müzik dünyasına Mozaik adlı albümle adım atan Zeynep Bakşi Karatağ, ikinci albümü Usulca ile yeniden hayatımıza girdi. Kendisi yurtdışında olan sanatçı seslendirdiği şarkılarının farklı bir yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor. electronic, rock, Pop ve folk gibi müziklerin arasında dinleyiciyi yolculuk yaptırıyor.

Zeynep Bakşi Karatağ Kimdir?

1974 doğumlu şarkıcı Zeynep Bakşi Karatağ İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 1999 senesinden bu yana yaşantısını Almanya’da sürdüren Zeynep Bakşi Karatağ anne ve baba tarafından aslen Tunceli‘lidir.

Ailesinin seneler önce İstanbul’a göç ettiğini bu nedenle İstanbul’da doğduğunu belirten Karatağ İlköğretim, Ortaokul ve Lise eğitiminin ardından Müjdan Gezen Sanat Merkezi’nde Seha Okuş Hoca’dan solfej dersleri almıştır.

Ardından İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sınavlarını kazanmış, ancak evlendiği için eğitimini yarıda bırakmış Almanya’ya yerleşmiştir. Eşi Murat Karatağ aranjör’dür. Bu evliliğinden iki oğlu vardır.

Çok kısa sürede Youtube üzerinden ciddi bir kitleye ulaşmayı başaran Zeynep Bakşi Karatağ, ilk başta çalışmalarını sadece kendileri için yaptıklarını, ancak videoları Youtube kanalı ile paylaştıktan sonra, Facebook ve Twitter gibi sosyal medya sayfaları ilede paylaşılınca albümsüz, tanıtımsız ve konsersiz sıkı bir müzik sever kitlesine ulaşmayı başardığını belirtmiştir.

2019 yılında ekranların sevilen dizisi Çukur’da Adaletin Bu mu Dünya isimli şarkıyı seslendirerek bir kez daha tüm dikkatleri üzerine çekmiştir


Yer:  Route(Bar & Gece Kulübü Çamlık Bulvarı No:41/A Çamlaraltı – Denizli)

Sahne Tarihi:   24 Ekim Perşembe

Kapı Açılış: 21.00

Bilet Satış Noktaları:

Route, Baykuş Kafe, Franklin Coffe Teras park, Pellini

Detaylı Bilgi & Bilet Satın Almak İçin

Ücret:  60.00 TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir